Servis taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığında temel ilkemiz, firmamıza emanet edilen öğrencilerimizin güvenlik ve rahatını sağlayarak, güler yüzlü personelimiz ve kalitemizle, ailelerimiz ve okul yönetimlerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde hizmet kalitemizi standartların üstüne çıkarmak.

Tüm araçlarımızın okul servis hizmet yönetmeliğine uygun olmasıyla birlikte araçlarımızda titizlikle seçtiğimiz sürücü ve servis rehberlerimizin standart eğitimleri tamamlamıştır.

Araçlarımız ve personelimiz sizler için değerli olduğu kadar bizler içinde değerli olan öğrencilerimize, evlerinden ve okullarından vaktinde alıp güvenli ve rahat bir yolculuk sunmak için tüm koşullara sahiptir.

Personel Taşımacılığı

Ana hedefimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Verdiğimiz hizmeti, günlük rutin kontrollerle takip ederek araçlarımızda olası eksikliklerin giderilmesini sağlamaktayız. Müşterilerimizle yaptığımız düzenli görüşmelerle aldığımız geri dönüşler, hizmetin iyileştirilmesi için bizlere fayda sağlamaktadır.
Verdiğimiz hizmet ile personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenmiş olup, personelin işe geç kalmasını önlediği gibi, bazı problemlerden dolayı geliş zamanlarının değişkenliğini de azaltır. Ayrıca personel için servis içi rahat ortamda en büyük değer olan zamanı iyi değerlendirme fırsatı sunar.

Türsab A Grubu üyesi olarak, sektördeki deneyimimiz ve uzmanlığımızla her seyahati unutulmaz kılmak için çalışıyoruz. Yurtiçi turlarımızla ülkemizin görülmesi gereken her noktasına sizi götürmekten gurur duyuyoruz. Tarihin izlerini sürmek, doğanın güzelliklerine şahitlik etmek ve farklı kültürleri tanımak için sizi bekleyen birçok seçenek sunuyoruz.

Keşfet, Yaşa, Paylaş: Hayatın Renkli Yolculuğunda Yanınızdayız!

Hadi Başlayalım !
1
Scan the code
Merhaba👋
Hayatının Yolculuğuna Hazır mısın?